Türkiye’nin en iyi Polar Kumaş ve örme kumaş sitesi müşterilerimizin bilgi alabileceği ve aynı zamanda istediğiniz miktarda sipariş verebileceğiniz bir platformdur.

 

Firmamız, Şirket merkezimize bağlı Zeytinburnu’nda bulunmaktadır. Toplam 2 adet mağazamızla hizmet vermektedir. Mağazalarımızda polar kumaş ve örme kumaş çeşitleri, viskon, pamuk, penye ve kesif elyaftan oluşan bol ürün çeşidi bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için ürün çeşitliliğimizi zenginleştirmekteyiz.

Polar.gen.tr sektörün ihtiyacını son derece net belirlemektedir. Miktarı ne olursa olsun her seviyede hizmet vermeye çalışır. Değerli müşterilerimizle daima iyi bir iletişim içinde bulunur. İhtiyaçlarınıza en uygun çözümü sunan bir kuruluş olmanın verdiği enerjiyle daha geniş yelpazede çözüm ortağınız olma hedefindedir.

Elinde stok olarak bulunan kumaşlar dışında siz değerli müşterilerimizin özel siparişlerini de en kısa zamanda üretip sizlere ulaştırma gayreti içindedir. Son derece çözüm odaklı çalışan eğitimli personellerimiz sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Polar.gen.tr olarak özellikle polar kumaş, örme kumaş ve welsoft kumaşlarımızda sahip olduğumuz kalite ve fiyat avantajlarımızla değerli müşterilerimize daha karlı iş yapma imkanını sunmaktayız. Amacımız miktar fark etmeksizin tüm müşterilerimizin her seviyedeki ihtiyaçlarına cevap vermektir. Çözüm üretmek ve marka imajımızı beş yıl içerisinde daha da ileriye taşımaktır.

Örme kumaş sektöründe kalitenin en önemli  kavram olduğunu düşünmekteyiz. Yapılan çalışmalar sonucunda kaliteli ürünlerimizi müşterilerimize en uygun fiyat ve termin ile ulaştırmayı hedef belirledik. Kaliteyi her zaman ön planda tuttuğumuz ürünlerimizin başında Polar kumaş çeşitleri , Welsoft – Havlu , Penye interlok ve çeşitleri , İki İplik ve çeşitleri , Üç İplik ve çeşitleri v.b kumaşlar gelmektedir. Çalışmalarımız neticesinde diğer tüm örme kumaş grubu kumaşlarda kaliteyi uygun fiyata müşterilerimize ulaştırmayı da başarmaktayız. Saygınlığımız, değerli müşterilerimize kazandırdığımız avantajlar neticesinde gün geçtikçe artmaktadır.

Ürünlerimizin birçoğu ISO-9001 ve EKO TEKS belgelerine sahiptir. Pamuklu örme kumaş ve polar kumaş pazarının; kalite, geniş ürün gamı ve alternatif zengin renk seçenekleriyle önde gelen kuruluş olmaktan gurur duymaktayız.

Çalışma Saatleri içerisinde “İletişim” bölümümüzden tüm sorularını bize iletebilir ve bilgi – satış Temsilcimize ulaşarak tüm sorularınızın yanıtını anında alabilirsiniz. Size hizmet vermek ve yardımcı olmaktan kesinlikle memnuniyet ve mutluluk duymaktayız.

firma